Jakość

Standardy najwyższej jakości


Standardy kontrolowane przez ekspertów
Nasi eksperci ds. jakości codziennie dbają o standardy produkcji. Odpowiednie procedury zapewniają powtarzalną, wysoką jakość na każdym etapie realizacji zamówień naszych Klientów. Specjalny sprzęt służący do oceny produktów umożliwia weryfikację pożądanych cech kontrolowanego egzemplarza.

Tylko wyselekcjonowane surowce
Do produkcji wykorzystujemy tylko wyselekcjonowane surowce pochodzące od zweryfikowanych przez nas partnerów. Dzięki temu, że używamy najlepsze granulaty, nasze produkty od początku powstają z troską o ich jakość.

Właściwa organizacja pracy
Nasze zakłady produkcyjne są odpowiednio zorganizowane. Od szlaków komunikacyjnych na całym terenie placówek po bezpieczeństwo magazynowania. Zintegrowany system zarządzania produkcją i magazynami umożliwia pełną identyfikację wyrobu gotowego i śledzenie go od momentu zakupu surowca, z którego powstał do momentu dostawy do klienta.

Certyfikaty
Posiadamy wdrożony system ISO 22000:2005 i HACCP. Pracujemy zgodnie ze standardami GMP i GHP. Przygotowujemy się do wdrożeń kolejnych norm, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów.

Audyty i szkolenia pracowników
Nasi eksperci działu jakości systematycznie audytują procesy w naszej firmie. Pracownicy podlegają regularnej ocenie pod kątem zachowywania procedur postępowania. Prowadzone są symulacje sytuacji nadzwyczajnych, z których za każdym razem wyciąga się wnioski i wdraża działania korygujące. Regularnie poddajemy się weryfikacji wszystkich naszych klientów i wyspecjalizowanych jednostek badawczych. Cały czas się uczymy, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.
 

Tytuł zastępczy

Kontrola jakości


Poniżej prezentujemy jedną z wielu metod kontroli jakości
w trakcie produkcji preform PET

Tytuł zastępczy

 

Certyfikaty norm ISO 


Kliknij w ikonę by wyświetlić pliki